UPDATE command denied to user 'zslipusz'@'localhost' for table 'ep_settings' News: GIMNAZJUM I PODSTAWÓWKA NAJLEPSZ W POWIECIE KOŚCIERSKIM - Zespół Szkół w Lipuszu
  August 02 2014 02:09:24
Nawigacja
  STRONA GŁÓWNA
  PLAN LEKCJI
  STATUT
  JAK DO NAS TRAFIĆ?
  GALERIA
  Linki

ARCHIWUM

Ostatnie Artykuły
Ferie za nami :)
Warsztat Tetralno-Dr...
Egzaminy Próbne w Gi...
KLASYFIKACJA GRAND P...
Święto Odzyskania Ni...
Zegar & Kalendarz
UPDATE command denied to user 'zslipusz'@'localhost' for table 'ep_news'
GIMNAZJUM I PODSTAWÓWKA NAJLEPSZ W POWIECIE KOŚCIERSKIM
  Powiatowe Igrzyska i Gimnazjady w roku szkolnym 2011/2012 Igrzyska Powiatowe w mini – piłce nożnej  (organizator – Karsin) Wyniki końcowe:
 
1. SP Grabowo                                                         

2. SP Karsin

3. SP 6 Kościerzyna                                                     

4. SP Liniewo 

5. SP Dziemiany 

  Igrzyska Powiatowe w 4 – boju Lekkoatletycznym (organizator – Lipusz) 
Wyniki końcowe dziewcząt:  Wyniki końcowe chłopców:  
1. SP Wiele - 1255 pkt.                                   

2. SP Lipusz – 1197 pkt.                                 

3. SP Lubań – 961 pkt.                                

4. SP Kalisz – 957 pkt.                    

5. SP 6 Kościerzyna  – 886 pkt.   

6. SP Stara Kiszewa – 839 pkt.                     

7. SP Nowy Klincz  – 762 pkt.   
1. SP Dziemiany – 931 pkt.

2. SP Karsin - 842 pkt.

3. SP Liniewo – 838 pkt.

4. SP 1 Kościerzyna – 789 pkt.

5. SP Lipusz – 785 pkt

6. SP Nowa Karczma – 779 pkt.

6. SP Wąglikowice – 695 pkt.
                     Gimnazjada Powiatowa w piłce nożnej ( organizator – Stara Kiszewa) Wyniki końcowe : 1. G. 1 Kościerzyna                                                        

2. G. Nowa Karczma

3. G. Wielki Klincz                                                       

4. G. Karsin

5. G. Stara Kiszewa

6. G. Dziemiany                                                     

 Gimnazjada Powiatowa w Lekkiej atletyce ( organizator – Lipusz) Wyniki techniczne dziewcząt:
  100m1.Świeczkowska Katarzyna ( G. Skorzewo)                  - 13,51 s

2.Urbaniak Kamila ( G. Lipusz)                                         - 13,69 s

3.Podolska Olimpia ( G. 2 Kościerzyna)                            - 14,06 s

4.Hendryk Wiktoria ( G. 1 Kościerzyna)                           - 14,66 s

5.Labuda Monika ( G. Skorzewo)                                      - 13,77 s(Fsmiley

6.Neuman Magda  ( G. Wiele)                                           - 14,37 s(Fsmiley  

Startowało 17 zawodniczek    

 300m
1.Świeczkowska Katarzyna ( G. Skorzewo)                     - 46,89 s
 
2.Urbaniak Kamila ( G. Lipusz)                                        - 46,92 s

3.Janke Martyna ( G. Wiele)                                             - 47,42 s

4.Półczyńska Karolina ( G. Skorzewo)                             - 48,43 s
 
5.Leszczyńska Oliwia ( G. Wiele)                                     - 49,28 s

6.Laska Karolina ( G. Lipusz)                                           - 49,67 s 

 
Startowało 18 zawodniczek  
     
  
600m
1.Lizakowska Weronika ( G. 2 Kościerzyna)                   - 1.49,7 s

2.Wysocka Natalia ( G.Wąglikowice)                              - 1.53,8 s

3.Zwara Weronika ( G. Skorzewo)                                   - 1.54,4 s

4.Kostka Natalia (G. Skorzewo)                                       - 1.56,5 s

5.Gołuńska Żaneta ( G. Wiele)                                         - 1.59,7 s

6.Zaborowska Zofia (G. Lipusz)                                       - 2.02,9 s
 

 
Startowało 15 zawodniczek   
 

1000m     
  
1.Pustułka Weronika (G. 1 Kościerzyna)                          - 3.35,9 s
 
2.Guzman Dominika (G. N. Karczma)                              - 3.36,8 s

3.Formela Daria ( G. Skorzewo)                                       - 3.38,9 s

4.Kurs Paulina ( G. Skorzewo)                                          - 3.46,9 s

5.Peplińska Rozalia (G. Lipusz)                                        - 3.48,5 s

6.Hinc Daria (G. 2 Kościerzyna)                                       - 3.54,4 s  

Startowało 16 zawodniczek
 

wzwyż

1.Słowik Anna ( G. Grabowo)                                        - 145 cm

2.Kubiszewska Emanuela ( G. Lipusz)                          - 145 cm

3. Daszkowska Kamila ( G. Skorzewo)                         - 140 cm

4.Formela Patrycja ( G. Lubań)                                      - 135 cm

4.Zdrojewska Anna ( G. Lubań)                                     - 135 cm

6.Bober Klaudia (G. Skorzewo )                                    - 130 cm

   Startowało 11 zawodniczek

 w dal

1.Borkowska Karolina ( G. Lubań )                                - 4.50 m

2.Zdrojewska Anna ( G. Lubań )                                     - 4.31 m

3.Daszkowska Kamila ( G. Lubań )                                 - 4.08 m

4.Sławna Agnieszka ( G. Lipusz)                                     - 4.06 m

5.Kulas Nikola ( G. Dziemiany)                                       - 4.05 m
 
6.Kulas Monika ( G. Karsin)                                            - 4.02 m
 
   Startowało 16 zawodniczek 

Kula

1.Słowik Justyna ( G. Grabowo )                                   - 10.36 m

2.Rudnik Kamila  ( G. Lipusz )                                      -   9.76 m

3.Edel Kinga ( G. Lipusz )                                             -   9.65 m

4.Dobek Joanna ( G. 3 Kościerzyna )                             -   9.60 m

5.Makurat Dominika ( G. Grabowo )                             -   9.56 m

6.Milloch Daria ( G. Grabowo )                                     -   9.36 m

   Startowało 14 zawodniczek 

 dysk

1.Ebertowska Kinga (G. Lipusz)                                    - 37.00 m

2.Modrzejewska Karolina (G. Lipusz)                           - 33.15 m

3.Edel Kinga (G. Lipusz)                                                - 31.00 m

4.Kosyn Klaudia (G. Skorzewo)                                     - 27.87 m

5.Zabrocka Julia ( G. Lubań)                                          - 25.30 m

6.Makurat Dominika (G. Grabowo)                                - 22.70 m

    Startowało 10 zawodniczek

oszczep

1.Ebertowska Kinga ( G. Lipusz)                                   - 38.80 m

2.Modrzejewska Karolina  ( G. Lipusz )                        - 33.50 m

3.Rudnik Kamila ( G. Lipusz )                                       - 26.80 m

4.Miloch Daria (G. Grabowo)                                        - 24.75 m

5.Gniba Agata (G. Grabowo)                                         - 21.10 m

6.Kozikowska Kinga ( G. Dziemiany)                           - 19.78 m 

   Startowało 10 zawodniczek

 sztafeta 4x100m

1.Gimnazjum Wiele – 0.56,46 s

2.Gimnazjum Skorzewo – 0.56,49 s

3.Gimnazjum Lipusz  - 0.56,94s

4.Miasto Kościerzyna – 0.59,44 s

5.Gimnazjum Dziemiany – 1.04,77 s 

.Gimnazjum Lubań – DQ (przekroczenie strefy zmian)
   

Startowało 6 sztafet
 

Wyniki techniczne chłopców: 100m

1.Zdrojewski Marcin ( G. 3 Kościerzyna)                         - 12,10 s

2.Formela Maciej  ( G. Lubań)                                          - 12,30 s

3.Lipiński Oliwer (G. Lipusz)                                            - 12,33 s 

4.Czaja Sebastian  ( G. Skorzewo)                                     - 12,36 s

5.Knut Przemysław (G. Dziemiany)                                  - 12,42 s

6.Perczak Krzysztof  (G. Lipusz)                                       - 12,61 s    

Startowało 19 zawodników  
 

300m

1.Smuczyński Dawid (G. W. Klincz)                                 - 41,07 s

2.Skrzyński Przemek (G. W. Klincz)                                 - 42,07 s
 
3.Paliwoda Robert (G. Lipusz)                                           - 42,22 s

4.Oliwa Michał ( G. 3 Kościerzyna)                                  - 42,47 s
 
5.Meller Eryk (G. Karsin)                                                  - 42,88 s

6.Lipiński Oliwer (G. Lipusz)                                            - 43,01 s

   Startowało 19 zawodników    

600m

1.Serkowski Patryk (G. 1 Kościerzyna)                             - 1.33,4 s 

2.Baczyńsk Dawid  (G. Wiele)                                           - 1.35,5 s
 
3.Marks Bartosz  (G. Liniewo)                                           - 1.44,6 s
 
4.Pufelski Maciej (G. Wąglikowice)                                  - 1.44,7 s

5.Jarzyński Kamil (G. Lipusz)                                            - 1.47,7 s

6.Chrapkowski Mateusz (G. Skorzewo)                             - 1.47,8 s
 
   Startowało 15 zawodników 

1000m

1.Czapiewski Paweł (G. Karsin)                                         - 2.59,6 s
 
2.Stalka Mateusz (G. Wąglikowice)                                   - 3.02,9 s

3.Janusz Wojciech (G. Nowa Karczma )                            - 3.07,3 s

4.Stefanin Dawid (G. Lubań)                                              - 3.09,1 s

5.Wysocki Patryk  (G. Wąglikowice)                                 - 3.14,9 s

6.Kulaszewicz Marek ( G. Skorzewo)                                - 3.17,4 s

   Startowało 15 zawodników 

2000m

1.Durajewski Dawid (G. Karsin )                                       - 6.47,2 s

2.Stanisławski Marcin ( G. Wąglikowice )                         - 6.49,8 s

3.Kisicki Oskar (G. Wielki Klincz)                                    - 6.51,5 s

4.Kurs Maciej ( G. Skorzewo )                                           - 7.09,9 s

5.Kropidłowski Dawid ( G. Lubań)                                    - 7.14,7 s

6.Kiedrowicz Jakub (G. Wiele)                                          - 7.17,5 s 

Startowało 12 zawodników 

Wzwyż

1.Domke Damian (G. Liniewo)                                         - 160cm

2.Bławat Piotr (G. Grabowo)                                             - 160cm

3.Wilczewski Szymon (G. Lubań)                                     - 155cm

4.Dera Bartek (G. Karsin)                                                  - 155cm

5.Czaja Sebastian (G. Skorzewo)                                       - 150cm

6.Breza Artur (G. Lubań)                                                   - 145cm 

 
Startowało 10 zawodników   

  
 w dal

1.Zdrojewski Marcin (G. 3 Kościerzyna)                           - 5.89 m

2.Formella Maciej (G. Lubań)                                            - 5.56 m

3.Skrzyński Przemek (G. W. Klincz)                                  - 5.42 m

4.Kroplewski Dawid (G. Skorzewo)                                   - 5.38 m

5.Mientki Bartłomiej (G. Dziemiany)                                 - 5.33 m(5.30)

6.Domke Damian (G. Liniewo)                                          - 5.33 m(5.06) 

 
Startowało 17 zawodników   
 

kula

1.Pstrong Kordian  ( G. Karsin)                                          - 11.83 m

2.Jędrzejczyk Bartłomiej ( G. N. Karczma)                        - 11.00 m

3.Sykutera Nikodem ( G. 3 Kościerzyna)                           - 10.95 m

4.Stanisławski Seweryn ( G. 2 Kościerzyna)                      - 10.70 m

5.Czyrski Michał ( G. Lubań)                                             - 10.65m

6.SkwierawskiArtur ( G. 3 Kościerzyna)                            - 10.41 m   

Startowało 19 zawodników 
 

Dysk

1.Jędrzejczyk Bartłomiej ( G. Nowa Karczma)                  - 37.28 m

2.Baumgard Kamil ( G. Lipusz )                                        - 36.40 m

3.Gilmaister Oskar ( G. Lipusz)                                         - 35.15 m

4.Brzoskowski Kamil ( G. Nowa Karczma)                       - 31.20 m

5.Półczyński Damian ( G. Skorzewo )                                - 30.92 m
 
6.Czapiewski Jan (G. Wiele)                                              -  30.33 m

    Startowało 16 zawodników 

Oszczep

1.Gillmeister Oskar (G. Lipusz)                                          - 41.08 m

2.Mirowicz Dominik (G. Lipusz)                                        - 39.20 m

3.Cichosz Kamil (G. Lubań)                                                - 38.88 m

4.Czyrski Michał ( G. Lubań)                                              - 37.18 m

5.Wyszyński Michał (G. Wiele)                                          - 36.94 m

6.Sykutera Nikodem ( G. 3 Kościerzyna)                            - 36.20 m

   Startowało 17 zawodników 

sztafeta 4x100m

1.Gimnazjum Lipusz – 49,58 s

2.Gmina Kościerzyna  - 50,68 s

3.Miasto Kościerzyna  – 51,16 s

4. Gmina Karsin  – 51,51 s

5. Gimnazjum Lubań – 51,58 s

6. Gimnazjum Dziemiany – 53,84 s    

Startowało 6 sztafet
 
 Punktacja ogólna szkół: 

1.Gimnazjum Lipusz                                                     - 184 pkt

2.Gimnazjum Skorzewo                                                - 125 pkt

3.Gimnazjum Lubań                                                      -    87pkt

4.Gimnazjum Wiele                                                      - 55,5 pkt

5.Gimnazjum Karsin                                                     - 53,5 pkt

6.Gimnazjum nr 3 Kościerzyna                                    -    53 pkt

7.Gimnazjum Grabowo                                                 -   52 pkt

8.Gimnazjum Nowa Karczma                                       -   39 pkt

9.Gimnazjum Wielki Klincz                                          -   36 pkt

10.Gimnazjum nr 2 Kościerzyna                                  - 35,5 pkt

11.Gimnazjum Dziemiany                                            -    35 pkt

12. Gimnazjum Wąglikowice                                        -   30 pkt

13.Gimnazjum nr 1 Kościerzyna                                  - 27,5 pkt

14.Gimnazjum Liniewo                                                 -    19pkt

 

Punktacja gmin: 

1.gm.Kościerzyna                                                   -    191 pkt

2.Lipusz                                                                  -    184 pkt

3.Nowa Karczma                                                    -    178 pkt

4.m. Kościerzyna                                                    -    116 pkt

5.Karsin                                                                   -    109 pkt

6.Dziemiany                                                            -      73 pkt

7.Liniewo                                                                 -     19 pkt


  PUNKTACJASZKÓŁ PODSTAWOWYCH  ( IGRZYSKA) KOŃCOWA  POWIATU  KOŚCIERSKIEGO W  ROKU  SZKOLNYM  2011/2012po  16  dyscyplinach  ( sztafetowe biegi przełajowe, szachy, unihoc, tenis stołowy, mini – piłka ręczna, mini – piłka siatkowa, mini - piłka koszykowa, 4 – bój L.A., mini piłka nożna): 

1. SP Lipusz – 74 pkt.

2. SP Dziemiany – 56 pkt.

3. SP Nowa Karczma – 38 pkt.  

4. SP 6 Kościerzyna – 37 pkt. 

4. SP Karsin – 37 pkt.   

6. SP 3 Kościerzyna – 32 pkt.

7. SP Nowy Klincz – 30 pkt. 

7. SP Stara Kiszewa – 30 pkt.  

9. SP Kalisz – 28 pkt.    

9. SP Lubań –28 pkt.

11. SP Wiele – 25 pkt. 

12. SP 1 Kościerzyna – 22 pkt.

13. SP Osowo – 20 pkt.

14. SP Grabowo – 18 pkt.

15. SP Liniewo – 14 pkt. 

16. SP Tuszkowy – 12 pkt.    

17. SP Stare Polaszki – 10 pkt. 

17. SP Łubiana – 10 pkt.  

19. SP Szatarpy – 7 pkt.    

19. SP Wysin – 7 pkt.   

19. SP Wielki Klincz – 7 pkt.  

22. SP Kaliska – 5 pkt.    

22. SP Głodowo – 5 pkt. 

24. SP 2 Kościerzyna – 3 pkt.

25. SP Wąglikowice – 2 pkt.    

26. SP Skorzewo – 1 pkt. 


PUNKTACJA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH  ( GIMNAZJADA) KOŃCOWA  POWIATU  KOŚCIERSKIEGO  W  ROKU  SZKOLNYM  2011/2012po 16 dyscyplinach ( sztafetowe biegi przełajowe, szachy, unihoc, tenis stołowy, piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka ręczna, piłka nożna, lekkoatletyka): 

1. Gimnazjum Lipusz – 77 pkt.

2. Gimnazjum Nowa Karczma – 59 pkt.

3. Gimnazjum 1 Kościerzyna – 57 pkt.

4. Gimnazjum Wiele– 52 pkt.

5. Gimnazjum Dziemiany – 46 pkt.

6. Gimnazjum Wielki Klincz – 33 pkt.

7. Gimnazjum Liniewo– 32 pkt.

8. Gimnazjum Skorzewo – 30 pkt.

9. Gimnazjum Lubań – 29 pkt.

10. Gimnazjum 3 Kościerzyna – 27 pkt.

11. Gimnazjum Stara Kiszewa – 25 pkt.

12. Gimnazjum Karsin – 21 pkt. 

13. Gimnazjum Grabowo – 20 pkt.

14. Gimnazjum Stare Polaszki – 18 pkt.

15. Gimnazjum 2 Kościerzyna – 17 pkt.

16. Gimnazjum Wielki Podleś – 15 pkt.

17. Gimnazjum Łubiana – 7 pkt.

18. Gimnazjum Wąglikowice – 1 pkt.

  PUNKTACJA  GMIN  ( IGRZYSKA  I  GIMNAZJADA)KOŃCOWA  POWIATU  KOŚCIERSKIEGO  W  ROKU  SZKOLNYM  2011/2012( po 32 dyscyplinach – sztafetowe biegi przełajowe, szachy, unihoc, tenis stołowy, mini – piłka ręczna, mini-piłka siatkowa, piłka siatkowa, piłka koszykowa, mini – piłka koszykowa, piłka ręczna, 4 – bój L.A., piłka nożna, mini – piłka nożna , lekkoatletyka)

 1. Miasto Kościerzyna        -   194 pkt.             
 
2. Gmina Nowa Karczma     -   193 pkt.
 
3. Gmina Lipusz                   -   163 pkt.  
4. Gmina Karsin                    -  155 pkt.                       
5. Gmina Kościerzyna          -   137 pkt. 
6. Gmina Dziemiany            -    135 pkt.                                                       
7. Gmina Stara Kiszewa      -       83 pkt.                                           

8. Gmina Liniewo                -       62 pkt.                                               

 

 

 

                                                           

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Nick:



Wyłącz Uśmieszki w komentarzach

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Google AdSense
Reklama

Urząd Gminy Lipusz

GOKSiR Lipusz

Lipusz.eu

Losowa Fotka


Mikołajki
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 Brasil-Fusion Theme by: IceWasp 89,260 Unikalnych wizyt